Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení podzimu 2008

24. 12. 2008

Hodnocení PODZIMU 2008 - mladší dorost

NHbL SD - Po konci podzimní části jsme oslovili všechny týmy v soutěži NHbL mladšího dorostu - region STŘED/VÝCHOD a jak už je zvykem - ne všechny týmu nám požadované krátké odpovědi na tři otázky zaslali. A někteří si zapomněli otevřít přílohu k danému emailu, kde by našli dané otázky, takže jejich opovědi jsou lehce obecné.

Po uzávěrce přihlášek v červnu 2008 bylo rozhodnuto, že týmy regionu Východ budou přičleněny k regionu Střed. Navíc Alfa Pardubice B nakonec před startem soutěže odstoupila a tak naše dva regionální zástupce (Jokerit Chrudim a Ježci H.Městec) doplnila sedmička silných středočeských výběrů. O tom, že soutěž bude kvalitní nebylo pochyb již před jejím startem. O to víc potěšitelné je účinkování obou našich zástupců. Obzvláště chrudimský Jokerit patří k absolutní špičce a na jaře bude jistě bojovat o mety nejvyšší.

Všem vedoucím mužstev byly předloženy tři stejné otázky:

Jak hodnotíte podzimní část?
Jaká bude příprava na jarní část a budou nějaké změny v hráčském kádru?
Jaké jsou cíle před jarní částí?


1. HBC Habešovna Gladiators 54 bodů

hodnocení nezaslal

2. HBC Jokerit Chrudim 50 bodů - hodnocení zaslal trenér Vladimír Gabriel

1. Z pohledu trenera HBC Jokerit Chrudim,vidím naše učinkování v podzimní části soutěže jako velmi uspěšné.Odehráli jsme mnoho dobrých utkání,ve kterých naši hráči hráli výborně odzadu a nastříleli i vcelku hodně branek.Škoda jen,že vlastně ve všech čtyřech zápasech o čelo proti výborné Habešovně,nebylo naše mužstvo ani zdaleka v té nejsilnější sestavě.Výsledky by pak možná mohly být pro nás o něco málo přijatelnější.

2. Zimní přestávku ,již tradičně,vyplní dvakrát týdně tréninky v tělocvičně.

3. Do jarní části jdeme s jasným cílem zahrát si kvalitní hokejbal a minimálně udržet vybojovanou druhou pozici po základní části.

3. HBC Nové Strašecí 38 bodů - hodnocení zaslal vedoucí mužstva Petr Beznoska

Podzimní část našeho týmu proběhla uspokojivě, zatím výkony hráčů hodnotím dobře. Problém ale vidím v rozpisu soutěžě,kdy se hrají 2 zápasy v jeden den a s velkým časovým odstupem, tím pádem hráči vypadnou z tempa. Můj názor je hrát v jeden den jeden zápas, je to k zamyšlení na příští sezonu.

4. TJ Kovo Praha 33 bodů - hodnocení zaslal trenér Michal Krček

1. Čtvrté místo odpovídá možnostem kádru, který máme. Jsem rád, že se povedlo zapojit hráče do zápasů staršího dorostu a na konci podzimu i do mužů. Doplnění z žáků se tolik nedařilo, ale na jaře to bude určitě lepší. Takže celkově průměr, čemuž odpovídá i postavení v tabulce.

2. V prosinci a lednu budeme v tělocvičně. Rádi bychom hráli na Pražském míčku. Žádné posily neplánujeme. Maximálně doplnění ze starších žáků. Když se povede přivést k hokejbalu nováčky jedině dobře.

3. Jednoznačně preferuji zlepšení hráčů ve všech činnostech, aby byli schopní přejít do vyšších věkových kategorií. Rád bych, abychom ve všech zápasech hráli a ne jen odpalovali míčky. Když k tomu přidáme maximální snahu, jsme schopni porazit kohokoliv. Samozřejmě chceme vyhrát každý zápas, hrát playoff a být v tabulce, co nejvýše. To jsou ale všechno věci, které úzce souvisí s tím, co jsem napsal.

5. South Park Cows 32 bodů

hodnocení nezaslal

6. Jungle Fever Kladno 25 bodů

hodnocení nezaslal

7. Ježci Heřmanův Městec 20 bodů - hodnocení zaslal trenér Josef Kozel

1. Zcela upřímně jsme měli z této soutěže obavy. Kádr máme poskládaný z hráčů straších žáků a hráčů kteří jsou prvním rokem v dorostu a vzhledem k tomuto faktu jsme mile překvapeni z našeho působení v soutěži. Až na "propadák" na Habešovně jsme odehráli důstojná utkání. Za podzim se nám podařilo stabilizovat kádr a začít s ním systematicky pracovat, což by se mělo projevit v této kategorii především v příští sezóně. Cílem je však především příprava hráčů do kategorií vyšších, především pak výchova vlastních hráčů pro budoucnost hokejbalu u nás. Již dnes jsou někteří jednotlivci sledováni pro A-tým v 1.ČNHbL a pokud na sobě budou i nadále pracovat počítáme s jejich zapojením v kádru mužů.

2. Na jarní část se budeme v lednu připravovat v tělocvičně, poté na hřišti. Před startem jara bychom rádi uspořádali přípravný turnaj (přislíbenu máme účast MD Chrudimi a SŽ Alfy Pardubice), pro který hledáme 1-2 zájemce. Změny v kádru neplánujeme.

3. Jsme 5 bodů od playoff, takže bychom se rádi pokusili ještě o vyřazovací část zabojovat, byť jsme si trochu vrátka přivřeli posledním duelem s kladenským Jungle.

8. HBC Hostivař 9 bodů

hodnocení nezaslal

9. SK Bohemia Ďáblice 3 bodů

hodnocení nezaslal

"Všem , kteří reagovali na moji výzvu děkuji za spolupráci, protože v průběhu podzimní části bylo málo podkladů k vytváření aktuálnějších článku. Přeji všem týmům hodně úspěchů v novém roce 2009. Pevné nervy nejen trenérů a hlavně hodně zdraví všem," uvedl předseda RSHb-VÝCHOD Jaroslav Badzik
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář