Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze s občany

9. 3. 2008

Diskuse s občany o hokejbalovém hřišti

Ve čtvrtek 21. února 2008 proběhlo v krytém plaveckém bazénu další setkání s občany, tentokrát s občany žijícími poblíž hokejbalového hřiště v ulici U Valchy. Cílem setkání bylo hledat společné řešení problémů, které by mohly souviset s obnovením činnosti tohoto hřiště (parkování, odhlučnění, zeleň apod.). Za město Chrudim se účastnil místostarosta Petr Řezníček, na další dotazy obyvatel odpovídali zástupci Odboru investic a správy majetku a Odboru regionálního rozvoje a územního plánování a ředitel Sportovních areálů města Chrudim Luděk Marousek.

Jedním z výsledků společné čtvrteční diskuse s občany byl návrh na nové dopravní řešení, a to umístit do ulice Na Valše dopravní značku obytná zóna nebo zákaz stání. Tato skutečnost bude řešena s Policií ČR a Odborem dopravy. Dále se diskutovalo o vybudování parkoviště u bývalého vchodu na koupaliště, osazení ulice odpadkovými koši a kontejnery na tříděný odpad.

Co se týká přímo hokejbalového hřiště, bylo navrženo vybudovat protihlukovou stěnu s jejím vrchním zaoblením (z důvodu odrazu hluku) a okolo ní vysázet pás zeleně. Za areálem hokejbalového hřiště dle možností vybudovat oplocené dětské hřiště s hracími prvky. Na přípravě projektu se zapracováním připomínek a podnětů se bude nadále pracovat.

Děkujeme všem, kteří si udělali čas a přišli s námi řešit zmiňovanou problematiku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sportovní přenosy zdarma - fotbal,hokej,basketbal,házena

(Irena S, 26. 11. 2011 11:56)

Ahoj Milane našel sem docela dobry online web www.info222.cz je to v dobré kvalitě máš tam spoustu fotbalu i hokeje tam sou! tak se mrkni