Jdi na obsah Jdi na menu
 


Článek z Chrudimského deníku

12. 6. 2009

HOKEJBAL: Zlatý nájezd Jana Gabriela

Malešice - Mladší dorostenci hokejbalového Jokeritu Chrudim potvrdili svoji letošní suverenitu, když zvítězili na 4. ročníku Hostivařského poháru.


Ilustrační foto
Ilustrační foto
Autor: DENÍK/Archiv VLP

Jokerit Chrudim – Bohemia Ďáblice 8:0 (Gabriel, Böhm a Kleprlík 2, Slavík, Mudroch). První zápas Chrudimi ve skupině připomínal hru kočky s myší, o čemž svědčí i poměr střel 36:2.

Jokerit Chrudim - South Park Cows Malešice 3:0 (Hudec, König, Bureš). Chrudimští vstřelili vedoucí gól už ve 4. minutě, zaslouženou výhru pak potvrdili v závěrečných třech minutách. Díky vítězství ve skupině postoupili Východočeši přímo do semifinále.

Jokerit Chrudim - South Park Cows Malešice 4:1 (Böhm, Holub, Trojek, König). Vinou „podivného“ rozlosování se Chrudimští v semifinále znovu utkali s malešickým „městečkem krav“, takže k očekávanému souboji s Ústím nad Labem, které letos sestoupilo z extraligy, nedošlo. Střetnutí se rozhodlo během 23 vteřin osmé minuty, kdy Böhm s Holubem dvěma brankami nasměrovali svůj celek do finále.

Jokerit Chrudim – Nové Strašecí 2:1 po TS (16. Hudec, sam. nájezd Gabriel – 23. Sulzer). Turnajové finále hrané na 2 x 15 minut bylo reprízou letošního semifinále play off, které Jokerit snadno ovládl 3:0 na zápasy. Tentokrát ale Strašecí „kousalo“, dokázalo odolat náporu Východočechů a brankou docílenou kopnutím nohou dovedlo zápas k nájezdům. Z desíti exekutorů byl ale úspěšný pouze jediný, Chrudimský Jan Gabriel, a tak se spolu se svými spoluhráči mohl radovat z dalšího úspěchu.

Sestava Jokeritu Chrudim:
P. Novelinka, Regent – Bureš, Trojek, Pecina, Šmíd, Kasal – Slavík, Holub, Gabriel – Kleprlík, König, Böhm – Hudec, L. Novelinka, Mudroch.

Letošní vydařenou sezonu zakončí Chrudimští příští víkend turnajem ve Svítkově, kde by se mohli utkat (dle rozlosování a průběhu) i s domácími extraligisty nebo s výběrem Pardubického kraje do patnácti let.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář