Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení základní části sezóny týmy Východu

30. 4. 2008

Hodnocení základní části mladšího dorostu

Skončila základní část a tak jsme požádali týmu o krátké zhodnocení dosavadního průběhu sezóny. Zprávy obsahovaly i několik dosti věcných připomínek, o kterých jsme již v průběhu sezóny hodně diskutovaly a nezůstanou v šuplíku. Použito bylo jen hodnocení toho co máme za sebou a případně co čekáte od play off.

1. místo LOKOMOTIVA ČESKÁ TŘEBOVÁ

Do jarních zápasů vstupoval náš tým s jasným úkolem – obhájit pozici z podzimní části a jít do vyřazovacích bojů z první příčky.
Tento cíl se nám podařilo splnit a tak by se naše dosavadní působení dalo hodnotit kladně.
V této části jsme vyzkoušeli různé herní varianty a do jednotlivých zápasů zapojili poměrně široký kádr, ze kterého máme možnost sestavit optimální složení jednotlivých formací pro vyřazovací část soutěže.
Dosažené výsledky neznamenají zhola nic a všichni o víkendu začínají novou soutěž, týmy nastupují ze stejné startovní čáry a tudíž od nuly. Teprve play off určí vítěze a rozhodnutí, kdo bude regionálním mistrem. Přeji všem týmům v nadstavbové části hodně úspěchů.
Vedoucí týmu Švec Kamil

1. místo HSK Sokol Náchod

Jak už se stalo zvykem, tým Náchodu nespolupracuje nejen po mediální stránce s regionálním svazem.

2. místo HBC Jokerit Chrudim

Vzhledem k tomu,jak mladým a nevyrovnaným hráčským kádrem letošní ml.dorost Jokeritu disponuje,je pro nás 3.místo po základní části zcela zasloužené.Mužstvo v drtivé většině zápasů předvedlo opravdu to,na co má a i když je bodový rozdíl mezi námi a prvními dvěma celky dost velký,tak ne vždy byly prohry s těmito mužstvy tak jednoznačné,což vidím,hlavně do budoucna,jako velké pozitivum.Celá soutěž měla,i při velmi nízkém počtu účastníků,svoji kvalitu a pro naše většinou mladé hráče bylo zcela nepochybně velkým přínosem se jí zúčastnit.
Trenér Vladimír Gabriel

4. místo DDM Alfa Pardubice B

V průběhu sezóny jsme fungovali něco jako přípravka, protože nám zcela nečekaně začli přibývat i takoví hráči, kteří s hokejbalem začínají v tak pozdním věku. (Přišlo 7 hráčů a pouze jeden z nich skončil)
Ať byla jejich kvalita jakákoliv, všichni si v průběhu roku v soutěži zahráli a to i ti kteří začali letos. Je pravda, že jsme často utržili pěkný debakl, ale je také fakt, že jsme při zápase občas dokázali soupeře pozlobit. Bohužel náš výkon nikdy nevydržel celý zápas a soustředění třeba jen v jedné třetině polevilo natolik, že se nám nikdy nepodařilo vyhrát. Zpočátku sezóny jsme se obávali, že špatné výsledky budou pro tým demotivujíci a zhoubné. Teď když se ohlížíme zpátky, můžeme s klidným svědomím říci, že úkol klubu jsme splnili. Z našich hráčů se stal skvělý kolektiv, účast na trénincích byla více než dobrá. Jarní část byla určitě lepší než ta podzimní. Podařilo se nám uhrát sice jen dva body, ale i z těch byla v týmu obrovská radost.
V závěrečné časti se budeme snažit alespoň trochu pozlobit našeho soupeře a lídra tabulky Českou Třebovou. Tak jako se nám to povedlo tuto sobotu. Je pravda, že jsme do týmu zařadily hráče z extraligy, ale pouze ty, kteří za nás v průběhu sezóny občas nastoupili (s vyjímkou brankáře).
Vedoucí týmu Luboš Mokříž
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář