TJ Lokomotiva Česká Třebová - HBC Jokerit Chrudim - 20.10.2007

20. 10. 2007

Dne 20.10.2007 se Jokerit utkal s Českou Třebovou.

Česká Třebová - Jokerit Chrudim - 4:2

V prvním utkání se rozhodovalo o výsledku až v samém závěru. Čtvrtý gól Třebové padl do prázdné branky Jokeritu, který se v závěru při hře bez brankáře snažil vyrovnat na 3:3. Tomáš Bureš obdržel OK trest. Střelci gólů : Konig a Dvořák.

******************************************

Česká Třebová - Jokerit Chrudim - 6:0

V druhém zápasu po bezbrankové první třetině v dalších skórovali pouze domácí. A to po třech gólech v každé třetině a utkání skončilo 6:0 pro Třebovou. Tomáš Bureš se opět blýskl OK trestem. Trenér Vladimír Gabriel byl zraněn na hlavě /blood/ vlastním hráčem Honzou Konigem /vysoká hůl/.

Tým Jokeritu klesl po dvou prohrách s Třebovou na třetí místo v tabulce východu s 15 body na kontě.

Sestava : Petr Novelinka, Lukáš Novelinka, Tomáš Bureš, Karel Linhart, Jakub Dvořák, Jan Konig, Jan Gabriel, Tomáš Trojek, Filip Kasal, Radek Bohm, Petr Blažek, David Holub.